Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 

KLUB PODRÓŻNIKA. Świat rowerów i rowery świata

Serdecznie zapraszamy wszystkich na kolejne spotkanie z cyklu KLUB PODRÓŻNIKA. Tym razem o swoich rowerowych podróżach po świecie opowie pani Katarzyna Madej. Spotkanie odbędzie się 21 marca o godz. 19.00  w Galerii Zdrój

Zwiedzanie z BIT

Zapraszamy 24 marca do udziału w zwiedzaniu Rymanowa.  Odwiedzimy izbę regionalną w Posadzie Górnej, a w miasteczku zwiedzimy m.in. Rynek, kościół św. Wawrzyńca, synagogę, dwór i park im. Potockich oraz obejrzymy film "pamiętnik hrabiny Anny". Po seansie zapraszamy na ciepły poczęstunek w rymanowskim GOK-u.

Koszt uczestnictwa 65 zł.

Zapisy  w Biurze Informacji Turystycznej

spotkanie autorskie z dr. Krzysztofem Buczkiem

Galeria Sztuki w Rymanowie - Zdroju zaprasza na spotkanie autorskie z dr. Krzysztofem Buczkiem.

Tematem spotkania będzie najnowsza publikacja pt. : "Przejmowanie cerkwi greckokatolickich przez kościół rzymskokatolicki na terenie archidiecezji przemyskiej w latach 1944 - 1989"

 

Podczas spotkania będzie można nabyć publikację prelegenta.

 

Zapraszamy 17 marca o godz. 19.00

Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju
38-481 Rymanów-Zdrój | ul. Zdrojowa 40 | tel. +48 13 43-57-190 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia: Poniedzialek w godz. 10:00-16:00 | Wtorek-Piątek w godz. 8:00-16:00 | Sobota w godz. 8:00-14:00