Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! 

I rymanowski marsz na orientację "PO UZDROWISKOWEJ GMINIE"

plakatBiuro Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju, Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie oraz Gmina Rymanów zapraszają do udziału w I RYMANOWSKIM  MARSZU NA ORIENTACJĘ "PO UZDROWISKOWEJ GMINIE" - 30 lipca 2016r.

 

 

 

R E G U L A M I N

 

·         Marsz na orientację jest imprezą turystyczną o średnim stopniu trudności, organizowaną przez Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju.

·         Od uczestników marszu wymagany jest dobry stan zdrowia oraz kondycja fizyczna umożliwiająca uprawianie turystyki górskiej.

·         W imprezie mogą uczestniczyć 2-osobowe drużyny, które będą pokonywać trasę marszu na czas.

·         Każda drużyna przed startem otrzyma mapęz przebiegiem trasy, na której musi zdobyć potwierdzenia przejścia szlaku we wszystkich punktach kontrolnych.

           (W innym   przypadku dyskwalifikacja!).

·         Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal, a za 3 pierwsze miejsca przewidziano nagrody i dyplomy.             

·         W marszu mogą uczestniczyć osoby pełnoletnie. Niepełnoletni tylko pod opieką osób dorosłych.

·         Uczestników imprezy zobowiązuje się do posiadania obuwia i odzieży stosownej do uprawiania turystyki górskiej (odpowiednie buty, odzież nieprzemakalna, itp.).

·         Osoby uczestniczą w imprezie na własną odpowiedzialność.

 

mapka

 

Biuro Informacji Turystycznej w Rymanowie-Zdroju
38-481 Rymanów-Zdrój | ul. Zdrojowa 40 | tel. +48 13 43-57-190 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia: Poniedzialek w godz. 10:00-16:00 | Wtorek-Piątek w godz. 8:00-16:00 | Sobota w godz. 8:00-14:00