Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Parada Palm Wielkanocnych

Zapraszamy na Paradę Palm Wielkanocnych

 

25 marca 2018 r. w Klimkówce odbędzie się Parada Palm Wielkanocnych. Zbiórka uczestników o godz. 14:20 przy Domu Ludowym w Klimkówce. Szczegółowy program imprezy znajdziecie Państwo na dołączonym plakacie.

Zaproszenie do Kina "Sokół"

Kino "Sokół" zaprasza na film

W dniach 16 i 18 marca 2018 r. w Kinie "Sokół" w Rymanowie wyświetlany będzie film pt. "Gurgacz. Kapelan Wyklętych". Opowiada on historię niezwykłego kapłana, który nie wahał się konsekwetnie podążać drogą sumienia w najczarniejszych latach powojennej Polski. To przede wszystkim poruszająca opowieść o wolności, poświęceniu dla ideałów i głębokiej wierze.

Seanse odbędą się:

- 16 marca (piątek) godz. 18:30,

- 18 marca (niedziela) godz. 15:00 i 17:30.

Konkurs Talentów Przedszkolnych "O nagrodę Pluszowego Misia"

Zapraszamy do udziału w konkursie

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci do udziału w Konkursie Talentów Przedszkolnych "O nagrodę Pluszowego Misia", który odbędzie się 10.04.2018 r. Na zgłoszenia oczekujemy do 4.04.2018 r.

Do pobrania:

- regulamin,

- karta zgłoszenia.

Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Zapraszenie do udziału w konkursie

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprasza do udziału w Gminnym Konkursie na Pisankę i Palmę Wielkanocną. Szczegółowy regulamin konkursu znajdziecie Państwo w załączeniu. Prace do konkursu można zgłaszać do 21.03.2018 r. (środa) w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie osobiście lub telefonicznie - tel. 13 43 55 067.

Do pobrania:

- regulamin.

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza

Zapraszamy na wernisaż wystawy ikon

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza 2.03.2018 r. o godz. 19:00 na wernisaż wystawy ikon autorstwa Ingi Marczyńskiej. Wystawa zatytułowana "Omne Trinum Perfectum wszystko co potrójne doskonałe" prezentowana będzie do 30.03.2018 r.

Sekcja szachowa

Zaproszenie na zajęcia

Burmistrz Gminy Rymanów, Stowarzyszenie "Nasz Rymanów" oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia sekcji szachowej. Spotkania odbywają się w każdy czwartek od godz. 16:30. w Kinie "Sokół" w Rymanowie. Informacje dotyczące zajęć mozna uzyskać pod numerem tel. 603 473 444.

Zajęcia taneczno-ruchowe dla 3 i 4 latków

Zajęcia taneczne dla najmłodszych

Dom Kultury w Rymanowie zaprasza dzieci w wieku 3 i 4 lat na specjalnie dla nich przygotowane zajęcia taneczno-ruchowe. Zajęcia odbywać się będą w każdy wtorek o godz. 16:15 . Na pierwsze spotkanie zapraszamy 26.09.2017 r.

Zaproszenie na wystawę

Zaproszenie na wystawę fotografii Rafała Głoda

Galeria Sztuki w Rymanowie Zdroju zaprasza na wystawę plenerową pt. "Rymanowskie ślady wiary", na której prezentowane będą fotografie autorstwa Rafała Głoda. Wystawa prezentowana będzie w Parku nad Czarnym Potokiem w Rymanowie Zdroju.

Zapraszamy na zajęcia do Klubu Seniora

Informacja o dyżurach Zarządu Klubu Seniora

Zarząd Klubu Seniora działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie informuje, że od 20.03.2017 r. w każdy poniedziałek w godz. 10:00-12:00 w Kinie "Sokół" w Rymanowie dyżurować będą członkowie Zarządu. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.