Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Konkurs fotograficzny - podsumowanie

Konkurs Fotograficzny "Rymanowskie krajobrazy" rozstrzygnięty!

W lipcu 2020 r. Gmina Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprosili chętnych do udziału w Konkursie Fotograficznym "Rymanowskie krajobrazy". Do udziału w konkursie zgłosiło się 12 osób, które przesłały łącznie 60 fotografii.

Czytaj więcej...

Zajęcia plastyczne

Baw się razem z nami

Do wykonania jesiennych lampionów potrzebujemy: 3 słoiki, farbę akrylową, pędzelek, odlew z gipsu, papier samoprzylepny, akwarele, sznurek, piasek , makaron, może też być kukurydza, pszenica, bibułę gładką, klej do decoupage, klej na gorąco, żołędzie, kasztany, gałązki, kolorowe koraliki drewniane, nożyczki.

Czytaj więcej...

Gaszyn Challenge

 

 

Dziękujemy za nominację Wolontariuszom z Gminnego Ośrodka Kultury w Besku.
Do podjęcia wyzwania nominujemy:
- Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rymanowie
- GOPS Rymanów
- Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu - Zdroju

 

W akcji wspieramy rodzeństwo z Korczyny, które potrzebuje pomocy w walce z nowotworem.
https://pomagam.pl/eliza-szymon

Klub Seniora zaprasza!

Seniorzy zapraszają do kącika kulinarnego

Niestety, z uwagi na sytuację epidemiologiczną nie możemy prowadzić stałych spotkań w gronie seniorów. Chcemy jednak zachęcić wszystkich do odwiedzania zakładki Klub Seniora, w której znajdziecie Państwo kącik kulinarny, a w nim na bieżąco aktualizowane przepisy na bardziej i mniej znane smakołyki. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

Imprezy 2020

Organizacja imprez plenerowych w 2020 roku

Szanowni Państwo!

Burmistrz Gminy Rymanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie informują, że z uwagi na ograniczenia związane z panującą pandemią koronawirusa COVID-19 odwołane zostają zaplanowane na 2020 rok wszystkie imprezy plenerowe. Czas jednak biegnie szybko. Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli spotkać się z Państwem na kolejnych organizowanych przez nas wydarzeniach kulturalnych.

Szyjemy maseczki

Pracownicy GOK-u szyją maseczki ochronne

W związku z panującą w naszym kraju sytuacją epidemiologiczną Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaangażował się w akcję szycia maseczek ochronnych. Pracownicy GOK-u z własnego materiału wykonali 140 sztuk maseczek bawełnianych, które następnie zostały przekazane na potrzeby Samodzielnego Publicznego Gminnego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rymanowie i rymanowskiego Komisariatu Policji.

Czytaj więcej...

Gmina Rymanów i Obec Kračunowce

Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego

Folder promujący Gminę Rymanów i Obec Kračunowce został opracowany i wydany w ramach projektu pn. „Zwiększenie atrakcyjności i dostępności turystyczno – rekreacyjnej pogranicza Polsko – Słowackiego”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Karpackiego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007-2013.

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.