Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

006.jpg

 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

"Symfonia pokoleń" - zadanie realizowane przy wsparciu MKiDN

"Symfonia pokoleń" - zadanie realizowane dzięki wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

W listopadzie 2021 roku złożyliśmy do Narodowego Centrum Kultury wniosek o dofinansowanie zadania pn. "Symfonia pokoleń". Planowana do realizacji inicjatywa skierowana jest zarówno do dzieci, młodzieży, jak i osób dorosłych. Jej cel to zwiększenie dostępu do szeroko pojętej kultury, szczególnie tzw. kultury wysokiej. Złożony przez nas projekt został oceniony pozytwnie i uzyskał dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. W ramach realizacji zadania zostanie zrealizowanych kilka rodzajów warsztatów edukacyjnych: śpiewu solowego, chóralne, dla orkiestry dętej i dla orkiestry smyczkowej. Z uwagi na fakt, że projekt kierowany jest także do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym zorganizowane zostanie spotkanie - prelekcja poruszające kwestie zagrożeń i znalezienia swojej drogi we współczesnym świecie, odkrycie własnego talentu i wykorzystanie go w działaniach na rzecz lokalnej społeczności. Zwieńczeniem wszystkich działań będą dwa koncerty pod hasłem "Soli Deo Gloria".

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.