Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

005.jpg

 
 
 
 

NewsLETTER

 

GMINNY OŚRODEK KULTURY W RYMANOWIE

Dzień Matki 2021

Zapraszamy do obejrzenia koncertu

Dzień Matki tuż, tuż. Z tej okazji przygotowaliśmy dla wszystkich koncert zatytułowany "Dla Ciebie kochana Mamo". Zapraszamy do obejrzenia przygotowanego programu w wersji online. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego kanału na YouTube. Znajdziecie nas tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=fCipA8bW2t8

Gminny Konkurs na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Podsumowanie Gminnego Konkursu na Palmę i Pisankę Wielkanocną

Tegoroczna Wielkanoc zbliża się dużymi krokami. Jak sami Państwo zapewne wiecie nieodłącznym atrybutem tych świąt są palmy i pisanki.

Czytaj więcej...

"Najpiękniejszy prezent handmade - mój sposób na nudę" - konkurs rozstrzygnięty

Znamy wyniki konkursu

"Najpiękniejszy prezent handmada - mój sposób na nudę" to konkurs, który zaproponowaliśmy wszystkim zainteresowanym tworzeniem własnego rękodzieła.

Czytaj więcej...

Dzień Babci i dziadka

Kochani - przyjmijcie nasze życzenia

Dzieci z zespołów i sekcji zainteresowań działających przy Gminnym Osrodku Kultury w Rymanowie pragną złożyć wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Życzymy Wam zdrowia, pomyślności, uśmiechu oraz optymizmu na każdy dzień.

Ten program przygotowaliśmy dla Was - zobaczcie, zapraszamy!  https://www.youtube.com/watch?v=OCBgdQyRWt8

Podsumowanie grudniowych konkursów plastycznych

Zobaczcie, czyje prace były najlepsze

Grudzień to miesiąc, w którym corocznie nasz Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież do udziału w eliminacjach gminnych Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych i plastycznego „Moje Boże Narodzenie”. Głównym organizatorem obydwu konkursów jest niezmiennie od lat Starostwo Powiatowe w Krośnie, a ich tegoroczna edycja - trochę inna w swej formie, bo naznaczona czasem pandemii – cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej...

Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda"

Konkurs już za nami - zobaczcie najlepszych!

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie zaprosił już po raz kolejny mieszkańców gminy Rymanów - dzieci, młodzież i dorosłych - do udziału w Konkursie Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda, kolęda". I choć tegoroczna formuła odbiegała od zwyczajowej formy musimy przyznać, że cieszyła się nie mniejszym zainteresowaniem, niż w latach poprzednich.

Czytaj więcej...

Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie
38-480 Rymanów | ul. Grunwaldzka 11 | tel./fax. +48 13 43 55 067 | mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.